Prosinec 2006

Colorrrrky

23. prosince 2006 v 12:59

Plavečkyy:o)

23. prosince 2006 v 9:56
Dámské plavky RP264 kliknutím se fotografie zvětší Dámské plavky RP268 kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP263v10 kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP263v17 kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP264a kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP263v11 kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP264v10 kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP264v11 kliknutím se fotografie zvětší Dámské plavky RP264v19 kliknutím se fotografie zvětší Dámské plavky RP13 kliknutím se fotografie zvětší
Dámské plavky RP263 kliknutím se fotografie zvětší


Dámské plavky TRI S - ruzovy tisk
Trendy face

23. prosince 2006 v 9:46 Trendy

Sezóna podzim/zima 2006/2007 - oční stíny

Pro letošní podzim a zimu jsou trendové výrazné oční stíny (růžové, fialové, šedé, khaki zelené), třpytivé či kovově lesklé. Uhrančivého pohledu můžete dosáhnout také pomoci očních tužek barvy černé, stříbrné nebo fialové.

Make-up sezóny podzim/zima 2006/2007

Dvě věci nesmí ve vaši kosmetické taštičce chybět - rudá rtěnka a fialové oční stíny. Nikdy však tyto šminky nepoužívejte současně! Vyberte si buď výrazné oči nebo jen výrazné rty. Pro dokonalé podzimní líčení je ale nejdůležitější make-up (vybírejte podle typu vaší pleti), který sjednotí odstín vaší pleti. Tváře můžete rozjasnit růžovými zdravíčky, módním výstřelkem je kombinace růžových tváří a černě nebo šedě orámovaných očí. :)to působí hodně sexy:)) tak do toho.
Čím se líčit:
Štětec na pudr- obecně největší štětec na líčení, nejlépe s kulatým nebo zaobleným skladem vláken.
Štětec na růž- menší než štětec na pudr, může být kulatý, plochý nebo také šikmo skládaný.
Aplikátor na oční stíny- nejběžněji se k líčení očí používá pěnový aplikátor, nejlepší je latexový; molitanový se poměrně rychle zničí.
Štětec na oční linky- musí být špičatý a pružný, aby s ním bylo možné linku nanést dokonale a přesně.
Kartáček na obočí- nejlepším kartáčkem na obočí je spirálka na řasy, které je k dostání i s čirou náplní. Pevně uchytí chloupky obočí a dovolí je učesat a urovnat do jakékoli polohy.
Štětec na rty- musí být plochý, velmi pružný, ale pevný. Používej jeden s větší plochou špičkou, která umožní rty nalíčit velmi jemně a přirozeně, a druhý úplně malinký, se špičkou na vykreslení kontur a detailů.
Houbičky a labutěnky- nejlepší houbička pro nanášení make-upu je latexová- má dostatečně jemné póry, aby make-up do sebe nenasákla, ale přitom ho jemně v dostatečném množství uvolnila na obličej.

Molitanová houbička je levná, ale má větší spotřebu make-upu, a také se rychle zničí.
Labutěnka se používá k nanášení pudru stejně jako štětec. Štětce se však mnohem lépe udržují, svými vlákny se dostanou do větších záhybů a detailů pleti; labutěnka je zase schopna nanášet více pudru a dobře fixovat.
21
*****PRO BLONDÝNY*****
Přírodní blondýna Světlým typům sluší jemné odstíny růžové,broskvové.Na oči pastelové stíny...tvářenka by měla být laděna do růžova.budete tam působit jemně a mladě.
Teplý tón pleti, blond vlasy
Ačkoli máte teplý tón pleti, je váš celkový vzhled poměrně jemný. To znamená, že byste si měla vybírat žlutohnědé, neutrální odstíny make-upu a nanášet je velmi lehce, aby se zvýraznilo vaše základní zbarvení.
Do tohoto typu patříte, pokud:
Máte zlaté, teplé blond nebo tmavé blond vlasy. Dále sem patří ženy, které mají prošedivělé vlasy s teplými nebo žlutými podtóny.
Máte hnědé, modré, oříškové nebo zelené oči
Máte teplý tón pleti a opalujete se lehce dozlatova
Váš tón pleti a blond vlasy znamenají, že váš celkový vzhled je poměrně jemný. Proto si musíte vybírat odstíny make-upu, které nejsou příliš intenzivní.
Typy pro líčení

Po nanesení lehkého tónovacího krému si potřete problémová místa korektorem. Blondýnky mívají jemnou pleť, na které se často objevují povrchové slabé žilky. Tyto žilky zakrajte korektorem, který aplikujte tyčinkou
Houbičkou na pudr namočte v sypkém pudru a lehce ji přiložte na partie obličeje, které jsou náchylné k maštění. Pudr bude celý den absorbovat nadměrnou mastnotu a vaše pleť bude krásně matná. Zbytky pudru setřete čistým štětcem.
Celé víčko si přetřete broskvovým očním stínem, který splyne s vaším přirozeným tónem pleti, ale zároveň vám otevře oči.
Pomocí štětečku na stíny naneste malé množství jemného hnědého stínu do vrásky víčka. Tak získají oči hloubku a zvýrazní se. Stín rozetřete i k vnějším koutkům očí.
Stejným stínem namalujte i partii pod dolními řasami. Tak se vytvoří jemnější efekt než tradiční tužkou. Tento způsob se hodí především pro ženy se světlými nebo blond vlasy, které si často nemohou příliš silně líčit oči.
Pomocí štětečku si nepatrně namalujte rty tělovou rtěnkou. Pak použijte hnědožlutou růž, kterou lehce naneste na tváře, čelo a bradu. Můžete si jí také trochu přepudrovat nos. Výhodou nanášení růže po dokončení make-upu je, že můžete přesně stanovit, kolik jí potřebujete.

http://www.alcinka.cz/images/katalog/64514_thumb.jpghttp://www.fann.cz/parfem.net/images/b7fc3b5de407ae52d47ff250149fc35b.jpeghttp://www.studio.cz/products/76_v.jpghttp://www.avoncosmetics.cz/PRSuite/images/showcase/prod/large/ph-C13-195x260lesk.jpg

http://www.muj-avon.cz/imgs/products/Avon_Color/153979_main.jpghttp://www.parfemy-elnino.cz/image.php?productid=19235http://www.lavera.cz/img/trend_sensitiv/Lidschatten3.jpg

Colorizace od mé ségrushky

13. prosince 2006 v 17:00
Tyhle jsou od mý ségrushky...:o) na to že jí je jen 9 let je to super ne??Skoro lepší než já..:o)

Plavky

13. prosince 2006 v 14:48 Trendy

Sluneční brýle

8. prosince 2006 v 20:18 Trendy


http://www.alpinepro.cz/cze/img/inside/products/cze/cze/hi/cze5204_hi.gif
Obrázek “http://www.koks.cz/images_zbozi/27_1_small.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

http://www.optikmarek.cz/images/f_slunecni.jpg
http://www.skateshop.cz/imgs/zbozi/small/0140227_WHTBRN.jpg
Botičky

8. prosince 2006 v 20:04 Trendy